Okan Bayülgen: Estetikli kadın bana hiçbir şekilde çekici gelmiyor; yapılmış vücutlar ve yüzler bende tiksinti yaratıyor

Ünlü sunucu, tiyatrocu ve TV şovmeni Okan Bayülgen, “Estetikli bayan bana hiçbir biçimde cazip gelmiyor; yapılmış bedenler ve yüzler bende tiksinti yaratıyor” dedi.

Bayülgen, Posta gazetesinden Oya Çınar’a verdiği röportajda kendisine “Bayülgen, sokakta yanından çok hoş ve estetikli bir bayan geçse bakmayacak mıymış?” sorusu üzerine şu karşılığı verdi: 

“Bakmayacağım, zati kocaları da bakmıyor onlara. Hiçbir formda cazip gelmiyor. Yapılmış bedenler, yapılmış yüzler bende tiksinti yaratıyor. Bu ülkenin farklı genetik yapıda bayanlarına bayılıyorum. Kemerli bir burnu çok hoş buluyorum mesela. En kıymetlisi de yapılmamış bir yüzde artık oturmuş bir karakteri, o bayanın kendine ilişkin izlerini çok seviyorum. Dikkat edin; evet genç kızlar çok hoştur, ciltleri pürüzsüzdür lakin bakışları aptal saptaldır. Zira karakteri oturmamıştır daha. Mana yoktur yüzünde. 30’larında, 40’larında, doğal bir bayan çok hoştur. O kadar hoştur ki işte ona aşık olursunuz. Bir fotoğrafa aşık olmuyorsunuz çünkü… Yaşayan, kımıldayan, hareket eden bir varlığa aşık oluyorsunuz. Fotoğraf ölüdür ve bir fotoğrafa fakat aptallar aşık olur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir